YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Zamanında müdahale edilmediği takdirde büyük hasarlara ve hatta can kayıplarına yol açan yangın, gerekli önlemler ve sistemlerle birlikte en az hasarla atlatılabilmektedir. Yangına karşı alınacak tedbirlerin en başına, yangın konusunda bilgili olmak ve yangın sırasında neler yapılması gerektiğini bilmektir. Günümüzün gelişmiş teknolojileri yangına karşı korunma ve uyarı sistemleri ile en az hasarla büyük felaketler yaşanmadan yangından korunmamızı sağlamaktadır.

Alseltaş uzman kadrosu ve gelişmiş yangın alarm sistemleri ile yangına karşı korunmanız da yanınızda bulunuyor. Asgari sürede uyarı veren yangın alarm sistemleri ve yangın söndürme sistemleri ile yangına karşı etkili tedbirler alabilir, can ve mal güvenliğinizi en etkili şekilde sağlayabilirsiniz.

Farklı mekanlara en uygun çözümler:

Alseltaş farklı mekanların özelliklerine göre sahip olduğu yangın alarm sistemleri ile yangına karşı en iyi ve en uygun çözümleri sizlere sunmaktadır. Tüm yangın alarm sistemlerimiz aleve ve dumana karşı hassas olup, olağan dışı bir durumda uyarı vermekte ve can güvenliğinizi korumanızı sağlamaktadır. Yangın söndürme sistemleri de aynı hassasiyete sahip olup, zamanında devreye girerek yangının büyümesini engellemektedir. En küçük mekanlardan en geniş alanlara kadar ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözümlerimiz bulunmakta olup, uzman kadromuzla yangınlara ve yangın kayıplarına karşı hizmet vermekteyiz.

En gelişmiş teknolojik uygulamalar:

Alseltaş günümüzün en gelişmiş ve yeni teknolojik yangın alarm sistemlerini sizlerle buluşturmaktadır. Hassas ve duyarlı yangın alarm sistemleri erken müdahaleye imkan tanımakta ve zararlar büyümeden yangının engellenmesini sağlamaktadır. Yangın alarm sistemleri evlerden iş yerlerine kadar tüm farklı alanlar için özel olarak üretilmiş olup, en gelişmiş özelliklerle donatılmıştır. Akıllı ev sistemlerine adapte olabilen alarm sistemleri, ses ve ışık aracılığı ile gerekli uyarıları yapmaktadır.

Yangın alarm sistemleri yangın dedektörleri, butonlar, sirenler, elektronik yangın panelleri, yangın modülleri, yangın kabloları ve aksesuarlarından oluşmaktadır. Profesyonel ekibimiz gerekli keşif sürecini tamamladıktan sonra ihtiyacınıza en uygun yangın alarm sistemini oluşturarak gerekli kurulumları hızlı bir şekilde gerçekleştirmekte ve sistemin aktif olmasını sağlamaktadır.

Alseltaş ile sizde yangına karşı en iyi güvenlik önlemlerine sahip olabilir, sevdiklerinizin ve kendinizin hayatını kurtarabilirsiniz.