Uygulama, Eğitim Ve Satış Sonrası Destek

UYGULAMA, EĞİTİM VE SATIŞ SONRASI DESTEK

Kuruluşundan bu yana çeşitli alanlarda etkin bir şekilde hizmet veren Alseltaş, kullandığı yöntemler sayesinde Türkiye’nin geneline hitap etmeyi başarmış ve sektör genelinde lider pozisyona yükselmiştir. Tek mağaza kullanarak hizmet veren firmalardan başlayarak, uluslar arası piyasalarda işleyişini sürdürmekte olan şirketlere kadar her türlü boyuttaki firma ile birlikte çalışan Alseltaş, sunduğu hizmetin kalitesinin tatmin edici olmasından dolayı sıklıkla tercih edilmekte ve satış sonrasındaki süreçlerde de birlikte çalıştığı firmalara her anlamda yardımcı olmaktadır.

Ürünlerin imal edildiği süreçte gösterilen ilgi ve özen, satış sonrasında da aynı şekilde gösterilmektedir. Alseltaş bünyesinde yer alan deneyimli ve alanında uzman personel tarafından verilen destekler ile her türlü eksiklik giderilebilmektedir. Ürünlerin kullanımında herhangi bir sorun yaşanmaması için firma tarafından gerekli kullanım eğitimleri verilmektedir. Bu sayede güvenlik sistemlerinden en üst seviyede verim alınır.

Projelerin tamamlanmasından sonra Alseltaş tarafından ürün imal edilmekte, talepte bulunulan firmaya yollanmakta ve montajı da yine aynı şekilde firmamız tarafından yapılmaktadır. Montaj işlemlerinin bitmesinden sonra sistemler devreye alınmakta ve kullanıcılara gerekli eğitimler verilmektedir. Kullanım süreleri boyunca da sürekli olarak firmalara Alseltaş tarafından destek verilmekte. Belirli periyotlar ile yapılan güncellemeler sayesinde sistemlerin tamamı uzun süreler boyunca kullanılabilir kalmaktadır. Bu da satın alınan her ürünün kullanım ömrünü arttırmaktadır.

Ürün satışı sonrasında Alseltaş tarafından her türlü ürünün bakım hizmetleri de verilmektedir. İstenmeyen durumların yaşanması halinde firma tarafından profesyonel ekip yollanarak, kullanım dışı olan cihazlar tekrardan devreye alınmaktadır. Ürün ve hizmet yelpazesinin geniş olmasından dolayı da çok sayıda alanda hizmet verilmektedir. Ortaya çıkan problemlerin çözümünde geniş bir portföye sahip olan Alseltaş, alternatif çözümleri müşterilerine sunarak, en kısa yoldan sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlamaktadır.

Alseltaş firması tarafından oldukça küçük projelerden başlanarak, uluslararası önem taşıyan projelere kadar her türlü alanda destek sağlanmaktadır. Birbirinden farklı güvenlik sistemlerinde kullanılmak üzere satın alınan ürünlerde kullanım problemi yaşanmaması için Alseltaş, birlikte çalıştığı firmalar ile sürekli iletişim halinde kalmaktadır. Yüksek hizmet kalitesi sayesinde de ürün talebinde bulunan kişiler aldıkları hizmetten büyük oranda memnun kalmaktadırlar.