Şirket Profili

ŞİRKET PROFİLİ

Alseltaş, ülkemizde faaliyet gösteren önemli ve köklü firmalardan bir tanesi olarak 1998 yılında kurulmuştur. Kuruluş yılından itibaren, çağın getirdiği yeniliklere uygun olarak ortaya çıkan, ürünleri ve hizmetleri şirketin bünyesinde sunmaya özen göstermektedir. 2003 yılına gelindiğinde “CCTV-Kapalı devre kamera sistemleri” alanında faaliyetlerine başlayan ve günümüze kadar farklı hizmetleri de bünyesine katan Alseltaş markası, hem kurumsal hem bireysel ihtiyaçlara yönelik çözüm önerileri sunmaya özen göstermektedir.

2003 yılından sonra network tabanlı video güvenlik sistemleri, plaka tanıma sistemleri, personel kontrol sistemleri, yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, görüntülü kapı telefonları ve ses sistemleri” gibi birçok hizmeti de faaliyetleri arasına katan firma, bu konularda yaşanan gelişmeleri de montajını ve kontrolünü yaptığı sistemlerde bir adım ileriye götürebilmenin yollarını aramaya özen göstermektedir.

Hizmet verdiği bu alanlarda; gelişmelere açık olmaya özellikle önem veren Alseltaş markası, ayrıca en son teknolojik çözüm önerilerini ürünlerinde sunan firmalar ile çalışmaya da özel önem vermektedir. Bunun için tümü ile yenilenmeye açık bir olan bir sistem kurmaya özen göstermektedir. Böylece ortaya çıkan güncelleme durumlarını, teknik destek ile sisteme aktarabilme özelliğini de sizler için sağlamaktadır.

Alanında uzman olan elemanları ile hizmetlerinin kalitesini arttırmaya ve montaj sonrası hizmetleri de geliştirmeye özellikle önem vermeyi, kafasına koyan firma, yaşanan gelişmelere en son ilerlemeleri dâhil ederek yaklaşma amacını taşımaktadır. Günümüzün değişen şartlarına uyum sağlayan bir yapı ile hizmetiniz de olan firma, ilerleme noktasında teknolojinin en son imkânlarını hizmet şartları içinde muhakkak sunmaktadır.

Kendini geliştiren hizmet anlayışı sebebi ile ülke geneline yayılmaya özel önem veren firma, bunu yaparken çeşitli eğitim faaliyetleri ile eleman yetiştirmeye de özel önem vermekte, hizmetlerinde şubeler arasında oluşabilecek farkları da bu şekilde kaldırmayı amaçlamaktadır. Bu ihtiyacın temelinde, Alseltaş ‘ın tamamen müşteri memnuniyetini ön plana alan anlayışının olduğu da aşikârdır.

İhtiyaçlar doğrultusunda oluşturduğu sistemlerin, her türlü donanımsal ve yazılımsal bakım ya da güncelleme işlemlerini de yerine getiren Alseltaş markası, bu konuda eksiklikler yaşanmaması, güvenlik açıkları oluşmaması için çalışmalarının düzenlenmesine özel önem vermektedir. Bu sistemlerin doğru çalışmasının, güvenlik ihtiyacının karşılanmasındaki rolünün farkında olarak, çalışmalarını geliştirip, bir sonraki aşamaya taşımaktadır.