SES SİSTEMLERİ

Kuruluş tarihinden bu yana etkin bir şekilde hizmet veren firmamız, çeşitli alanlarda gerçekleştirdiği üretimler ile sektör genelinde lider konuma gelmiştir. Yenilikçi anlayışı sayesinde tüm geliştirmelere ve değişikliklere açık olan Alseltaş, hizmet vermekte olduğu her dönem en son teknolojiyi kullanmış ve kullanılmasını teşvik etmiştir. Bu sebeple de Alseltaş tarafından üretilen ses sistemleri de son derece fonksiyonlara sahip olarak kullanıma sunulmuştur.

Firma tarafından üretilen ses sistemleri, verilen konferanslarda çeşitli fonksiyonları sayesinde katılımcıları ve sunucuları hizmetten memnun bırakmaktadır. Kongre ünitelerinin fazlasıyla önemli olduğunun bilincinde olan Alseltaş, üretimini de bu yönde gerçekleştirmiştir. Rakipsiz görünümü ve şık tasarımı sayesinde kullanım alanları oldukça yaygın olan ses sistemleri, kablosuz olma özelliği de farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Yeni nesil kongre üniteleri incelenerek tasarlanan ses sistemleri, oylama özelliğine sahiptir ve bu fonksiyonu sayesinde fazlasıyla tercih edilmektedir.

Kablosuz kongre ünitesi ile birlikte katılımcılar kongre sırasında konuşma hakkı alabilmekte ve konuşabilmektedirler. Konuşma talebinde bulunulmasının ardından konuşmacının dinlenmesini ve oy verilmesini sağlayan ünite, çok fonksiyonlu oluşundan dolayı kendisine geniş bir kullanım alanı bulmuştur. Çok fonksiyonlu olarak üretilen ürün, uygun fiyatları sayesinde de çeşitli alanlarda sınırsızca kullanılabilmektedir.

Konferans sistemi içerisinde en önemli konuma sahip olan ünite, alışılmışın dışında kalan fonksiyonları ile de dikkat çekmektedir. Sektör genelinde lider pozisyonda olan Alseltaş tarafından bizzat üretilen ürün, kullanışlılığı sayesinde de alıcısını yeterince tatmin etmektedir. Firmanın bünyesinde yer alan çok sayıda uzman personel tarafından yapılan gerekli kontroller sayesinde ürün eksiksiz ve hatasız bir şekilde kullanıma sunulmuştur.

Ses ünitelerinin satın alınmasından sonra Alseltaş tarafından firmalara ve kişilere destek verilmeye devam edilmektedir. Alınan ürünlerin belirli dönemlerde kontrolleri ve güncellemeleri yapılmaktadır. Kontrol zamanı geldiğinde Alseltaş ekipleri tarafından ürün detaylıca kontrol edilmekte ve eksiklikler giderilmektedir. Verilen hizmetten herhangi bir şekilde ücret alınmamaktadır. Bu sayede ürünlerden alınan verim en üst seviyeye çıkmakta ve yaşanan problemler firma tarafından kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır. Sadece ürün ile ilgili değil, çeşitli konularda da Alseltaş tarafından firmalara teknik destek ve danışmanlık hizmeti verilmektedir. Dolayısıyla sektörde lider olan Alseltaş ile çok farklı alanlarda fikir alışverişi yapılmaktadır.