PERSONEL KONTROL SİSTEMLERİ

Şirket çalışanlarının işyerine giriş-çıkış zamanlarını kayıt altına almaya yarayan Personel Kontrol Sistemleri, alınan bu kayıtlar ile ilgili günlük ve aylık olarak raporlar oluşturulmasını sağlar. PDKS de denilen Personel Kontrol Sistemleri bilgisayar tabanlı bir sistemdir.

1998 yılından bu yana kaliteli hizmetleri ile ön planda olan Alseltaş, her alanda olduğu gibi Personel Kontrol Sistemleri alanında da başarılı hizmetlere imza atmıştır. Günümüzde çok sayıda personel ile çalışan firmalar için zorunlu bir ihtiyaç haline gelen Personel Kontrol Sistemleri sayesinde personellerinizin sabah ve akşam girişlerine göre ne kadar çalıştığını otomatik olarak hesaplayabileceksiniz.

Alseltaş Personel Kontrol Sistemi ile çalışanlarınızın normal mesaisini, fazla mesaisini, çalışmadığı günleri ve devamsızlık sayısını otomatik olarak elde edebileceksiniz. Entegreli olarak çalışma özelliği olan Personel Kontrol Sistemi fabrikada, kamu alanlarında, şantiyelerde ve işletmelerde rahatlıkla kullanılmaktadır.

İnsan işgücünü en aza indiren bu sistem sayesinde hatasız bir şekilde personel kayıtlarınızı oluşturabilirsiniz. Personel Kontrol Sistemleri ile şirketinizin daha etkin çalışmasını sağlayarak en yüksek verime ulaşabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile beraber personel bilgilerini tutmakta zorlanan firmalar için yeni çözümler üreten Alseltaş, firmaların personelleri ile ilgili her türlü bilgiyi kısa ve güvenilir bir şekilde tutmaları için Personel Kontrol Sistemi cihazını sunmaktadır. Hatasız bir işlev gerçekleştiren Personel Kontrol Sistemi cihazları ile beklentilerinize en iyi şekilde cevap veriyoruz.

İleri teknolojik hizmetlerimiz ve dinamik ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize farklı hizmet seçenekleri sunuyoruz. Personel Kontrol Sistemleri cihazı tercih ederken kullanılacak olan sektörün önemi büyüktür. Parmaklarda aşınma olacak bir iş sektöründe parmak okuyuculu bir cihazın seçilmesi doğru değildir. Bu konuda firmamızın deneyimli elemanlarından destek alabilirsiniz.

Firmamıza Personel Kontrol Sistemleri cihazı için talepte bulunduğunuzda önce sektörünüze göre en uygun cihaz belirlenir. Ardından işyerinize gelen elemanlarımız cihazın kullanılacağı alanları inceler ve kesin olarak yerini belirler. Bu aşamada işyerinin mimari yapısı ve sizlerin talebi göz önüne alınır.

Son olarak cihaz en kısa sürede monte edilerek ürünü kullanmanız sağlanır. Cihaz ile ilgili yaşayacağınız her türlü sorun için firmamız daima yanınızdadır. Personel bilgilerinizi daha ekonomik ve pratik yoldan tutmak için Alseltaş Personel Kontrol Sistemi cihazını tercih edebilirsiniz.