Otomasyon Sistemleri

OTOMASYON SİSTEMLERİ

Kurulduğu tarihten beri çok çeşitli alanlarda hizmet veren Alseltaş, kullanmakta olduğu son teknoloji sayesinde uzman kalitede üretim yapmaktadır. Firma tarafından üretilen otomasyon sistemleri, birbirinden farklı üretim sistemlerinde etkin bir şekilde kullanılabilmektedir. İnsan gücünün ağırlıkta olduğu yarı otomasyon sistemlerini üreten firma, aynı zamanda makine gücünün ön planda olduğu tam otomasyon sistemlerinin de üretimini gerçekleştirmektedir. Bu sayede otomasyon ürünleri satışında daha sık tercih edilebilmektedir.

Alseltaş, izlediği stratejiler doğrultusunda yurt içi başta olmak üzere, komşu ülkelere de satış gerçekleştirmektedir. Üretimi gerçekleştiren teknolojik ürünler, üretim tesislerinde kullanılabildiği gibi, bu tesislerdeki güvenlik sistemlerinde de kullanılabilmektedir. Alseltaş tarafından tasarlanan modeller, estetik görüntüye sahip olmakla birlikte, çeşitli alanlarda da kullanışlılığını göstermektedirler.

Yoğun ve hızlı bir şekilde çalışan firmaların otomasyon sistemi ihtiyacını karşılayan Alseltaş, bünyesinde yer alan çok sayıda personel sayesinde alınan siparişleri kısa süreler içerisinde teslim etmektedir. Otomasyon sistemlerinin üretiminden sonra ürünlerin monte edilmesi, sabitlenmesi ve kullanılabilir hale getirilmesi tamamen Alseltaş firmasına aittir. Bu sayede firma ile birlikte çalışan kuruluşlar ürün ile ilgili herhangi bir problem ile karşılaşmamaktadırlar.

Ürünler teslim edildikten sonra Alseltaş bünyesinde yer alan uzman personel tarafından ürünlerin nasıl kullanılacağına dair detaylı eğitimler verilmektedir. Alınan eğitimler sonrasında firma ve firma çalışanları otomasyon sistemi hakkında bilgi sahibi olmaktadırlar. Genellikle plaka okuma, giriş-çıkış kontrolü gibi güvenlik sistemlerinin üretimini gerçekleştiren firma, çeşitli otomasyon sistemlerinin de üretimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Belirli ve kısıtlı alanlara yoğunlaşıldığı için Alseltaş tarafından imal edilen ürünler içerisinde tamamen profesyonellik barındırmaktadır.

İmalatın tamamlanmasının ardından satış gerçekleşmekte ve satış sonrasında da Alseltaş birlikte çalıştığı firmalara teknik destek sağlamaya devam etmektedir. Firmaların ürün ile ilgili veya başka bir ürün eksikliği ile ilgili yaşayacakları sorunlarda Alseltaş ’a ulaşabilmesi oldukça kolaydır. Bu sayede ortaya çıkan ihtiyaçlar firma tarafından kısa süreler içerisinde giderilebilmektedir.

Otomasyon sistemlerinin son teknoloji ile üretilmesi de cihazların tamamına estetik bir görüntü kazandırmıştır. Bu sayede ürünlerin işlevselliği artmış ve kullanımdan alınan verim yükselmiştir. Dolayısıyla Alseltaş, müşteri memnuniyetini arttırarak sektöre hakim hale gelmiştir.