Misyon – Vizyon

MİSYON - VİZYON

Teknoloji kategorisinde çözüm üreten firmamız, güvenlik, plaka tanıma, personel kontrol, yangın alarmı, hırsız alarmı, görüntülü kapı, ses sistemleri ve web görüntülü kapı gibi kategorilerde, istediğiniz mükemmel hizmetleri sunmaktadır.

Hizmette Kalite

İşletmenizin risk analizi yapılır ve ürün hizmeti kategorisinde yapılacak işlemlerin listesi çıkarılmaktadır. Yangın, hırsızlık, personellerin takibi ve internetten takip gibi önemli konular, bu aşamada ortaya çıkarılmaktadır. Dünya ile aynı anda bu alanlardaki gelişmeleri düzenli takip eden Alseltaş, teknolojik gelişmeleri aynı anda size sunmaktadır. Güncellenme, servis hizmetleri ve bakım hizmetleri, bu kategoride verilmektedir. Proje kategorisinde, işletmenizin bütün ihtiyaçları belirlenir. Ürünlerimizi tercih etmeden önce, firmanız için en iyi seçeneği sizler için tercih ediyoruz. Uzman ekiplerimizle, kısa zamanda projeleri tamamlıyoruz.

Teknolojiyi Bizimle Tanıyın

Her işletme için olmazsa olmazlar içerisinde yer alan güvenlik işlemleri, en iyi kamera ve sistem seçenekleriyle hazırlanmaktadır. Bir işletme için en kötü şeylerden biri olan yangın, firmamızın en son teknoloji alarm sistemleriyle, tehlike olmaktan çıkmaktadır. Personelinizin geç kalmasından bıktıysanız ve giriş-çıkış işlemlerini kontrol edemiyorsanız, yapmanız gereken şey, firmamızın kesin ve etkili personel takip hizmetlerini tercih etmenizdir.

İş verimini artıran ve personel motivasyonunu sağlayan bu sistemle, suistimallerden kurtulabilirsiniz. Bir patron için en önemli hususlardan biri olan internetten takip işlemi, Alseltaş seçenekleriyle çok kolay hale gelmiştir. Önemli işleriniz için şehir dışına çıktığınız zaman, cep telefonundan iş yerinizi takip edebilirsiniz. Uzaktan yönetim teknolojisiyle, işleriniz aksamayacaktır.

Evlerde ve iş yerlerinde, kapıya gelen insanları anında cepten takip edebilmek artık mümkündür. Bu etkili teknolojiyi sizler için kapınıza getiren firmamız, aradığınız mükemmel takip hizmetlerini pratik bir şekilde sunmaktadır. Konusunda tecrübesiyle çözüm üreten Alseltaş, güvenlik, personel verimi, iş verimi ve iş yeri takibi konularında, ilk analiz işlemleriyle, eksikleri tespit etmektedir. Bir doktor gibi hastaya gerekli ilacı tespit eden uzman ekiplerimiz, firmanız için gerekli işlemleri kolaylıkla tespit etmektedir.

En iyi güvenli teknolojisi seçenekleriyle, sektörünüzde dev adımlarla ilerleyebilirsiniz. Düzenli, disiplinli ve amacına odaklanmış bir firma için, teknoloji hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel çözüm yöntemleriyle, firmanızın ihtiyaçlarını çözüme kavuşturuyoruz.