Selçuk ALTAŞ

Gözünü siyah beyaz TV lerle açmış teknolojiyi görüntüyü ve sesin nasıl geldiğini merak ederek  çatalla TV tamirine başlayan merak duyduğu konuları araştırmayı seven teknoloji okuryazarı genç ruhlu bir girişimci ve eğitimci.

Doğaya ve insanlara, insan eğitimine  önem veren Selçuk ALTAŞ kayak sporu rafting gibi adranilin sporları ile de ilgilidir.

İşletmesine özellikle tecrübesiz yüzlerce insan alıp uzun yıllar onların hem gelişmesine hemde eğitimine önem verdi.

Sosyal sorumluluk projelerinde  öğrenci ve eğitim üzerine yatırım yapan kurucumuz aynı zamanda aile büyükleri ve yeni kuşak eğitimci olan aİileden gelen bir girişimcidir.

Hedeflerini tarihindeki gücünden(Geçmişini bilmeyen gelecekten kuvvet alamaz anlayışı) alan gelenek ve göreneklerine bağlı kurucumuz Eğitim hayatına Atatürk Üniversitesi Endüstriyel Elektronik bölümünü ve daha sonra da AÖF Dış Ticaret okudu. Bir çok yurtdışı organizasyonları yapan ve projelere imza atan  yöneticimiz ülkesine katma değer sağlamak için İhracata milliğe ve markalaşmaya önem verir.24 saatin az geldiğine inanan hedefleri doğrultusunda çaba harcayan akademisyenler le projelerini irdeleyen zaman fakiri bir kul.