Dijital Dönüşüm ve Yazılım

*Dijital Dönüşüm Boşluk Analizi Raporu, kurum ve işletmelerin uluslararası standartlara gelmesini sağlamak ve finansal sürdürülebilirlik hedeflenmektedir.

*Ağ üzerinde tüm sistemlerin, yazılımları, uygulamaları, taşınabilir cihaz ve ortamları, iot cihazlar, server kapasiteleri, yazılım testleri,lisans durumları tamamı analiz edilerek boşluklar riskler rapor edilmektedir.
*Bu çerçevede, işletmelerin tüm E dönüşüm süreçleri, E defter, E-fatura, Stok Yönetimi,İnsan Kaynakları, Dış Ticaret, İthalat, ihracat, özlük dosyaları, bodro, ön muhasebe, genel muhasebe, kısaca işletmenin ihtiyaçlarını karşılayan tüm genel kavramların içerisinde bulundurduğu tek platform.

*GİB entegretor listesinde yer alan yazılım Bakanlıklarla olan bağlantıları ve Bankalara entegre çalışmaktadır.
*SAP  yazılımı ile ilgili tüm e defter  e fatura tüm GİB ara köprüsünü sağlıyoruz.
*SAP için ABAP ve FİORİ Programlama yapıyoruz.
ABAP (Advanced Business Application Programming), SAP’ nin tescilli, dördüncü nesil programlama dilinin adıdır. SAP iş uygulamalarında verilerin toplu olarak işlenmesine izin vermek için özel olarak geliştirilmiştir.
*Yazılım (jira,git hub,postman,kara kutu beyaz kutu,mobil ve Api,sql database,mind map…) testleri yapılmaktadır.
*İşletmelerin mevcut durumunu ve iyileştirme KVK süreçleri ile devam etmektedir.
*Tüm Sosyal medya yönetimi için tek bir platform(yazılım) kullanarak Sosyal medyayı tek çatı altında kontrol etmekteyiz.

*Sosyal medyada nitelikli içerik üretme, paylaşma reklam ve pazarlama zamanları, kitlelerin, bölgelerin seçimi ,satış cirosu, kazanç planı ve tüm süreçlerin yönetilmesi işletmedeki uzman kişilere öğretilebilir hale getiriyoruz.

*Ticari işletmeyi veya Kurumu bir dünya markası haline getirmek için, elimizdeki verilerin logaritmalarını, KPI(Key Performance Indıcator) dosyaları ile takip ediyor sayısal veriler ile işletmelere destek veriyoruz.