HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

1998 yılından bu yana profesyonel hizmetlerini sürdüren firmamız Hırsız Alarm Sistemleri alanında da kalitesini ön plana çıkarmıştır. Günümüzde yaşanan hırsızlık olaylarının artması ile beraber artık bir zorunluluk haline gelen Hırsız Alarm Sistemleri ile mekânlarınızı koruma altına alabilirsiniz.

Alseltaş markası ile siteler, villalar, fabrikalar ve işyerleri gibi her türlü alanlar en iyi şekilde korunmaktadır. Soygun ve gasp olayları son dönemlerde özellikle İstanbul’da çok sık karşılaştığımız bir durumdur. Bu nedenle büyük zararlar almamanız için sizlere özel olarak sunduğumuz Hırsız Alarm Sistemleri ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Alseltaş Hırsız Alarm Sistemleri İle Aklınız Kalmasın

Yaşanan gasp ve soygun olayları nedeni ile kendinizi ve her türlü mekânınızı tehlikede mi hissediyorsunuz? Son derece güvenilir hizmetler ile kendinizi güvende hissetmeye ne dersiniz? Alseltaş firması olarak korumalı güvenlik paketimiz ile sizlere en iyi güvenlik hizmetini sağlıyoruz. Kötü amaçla mekânlarınıza gelen kişileri caydırması amacı ile tasarlanan ürünümüz ile ekonomik bir güvenlik sağlayabilirsiniz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Alseltaş, ürün ve hizmetlerini teknolojiye uyarlayarak farkını hissettirmektedir. Hırsız Alarm Sistemleri sektöründe öncü isim olan firmamız, profesyonel çözümleri ile her talebi hızlı ve ekonomik bir şekilde karşılamaktadır.

Hırsız korkusu olmadan güvenilir bir şekilde uyumanızı sağlayacak Hırsız Alarm Sistemleri ile gözünüz arkada kalmadan tatile bile çıkabileceksiniz. Tamamen müşteri memnuniyeti ile hizmetlerini sürdüren firmamız, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile en çok tercih edilen isimlerden biri olmuştur.

Korumalı güvenlik paketlerimiz dâhilinde sunduğumuz Hırsız Alarm Sistemlerimizi kullandığınız alanlarınıza izinsiz girişler olduğu anda ürünümüz bu durumu hemen algılayarak 100 desibellik siren sesi çıkarmaktadır. Bu sayede hırsızları caydıran Hırsız Alarm Sistemleri alarm merkezimize uyarı göndermektedir.

Uyarıyı alan alarm merkezi elemanlarımız öncelikle polisi ve sonrasında sizi arayarak durumdan haberdar eder. Polisin olay yerine müdahalesini sağlayan ekibimiz sayesinde eşyalarınıza ya da ürünlerinize herhangi bir şey olmaz.

Sizleri maddi zararlardan kurtaran firmamız Hırsız Alarm Sistemlerini ekonomik olarak sunmaktadır. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçtiğiniz anda Hırsız Alarm Sistemlerinin kullanılacağı alanda ücretsiz keşif hizmeti verilir ve ürünün monte edileceği alan belirlenerek en kısa sürede montaj işlemi gerçekleşir. Sizlerde en iyi güvenlik çözümlerini arıyorsanız vakit kaybetmeyin!