Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Alseltaş, 1998 yılının başında kurulmuş ve kapalı devre kamera sistemleri alanında fiilen 2003 yılında hizmet vermeye başlamıştır. 2003 yılını takip eden yıllarda sırası ile Network tabanlı güvenlik sistemleri, plakanın tanınmasında kullanılan sistemler, personel geçişlerinde kullanılan kontrol sistemleri gibi hizmetler verilmeye başlanmıştır. Seçeneğin ve hizmet kalitesinin arttırılabilmesi amacı ile yangın alarm sistemlerine ek olarak hırsız alarm sistemleri hizmetleri de verilmeye başlanmıştır. Görüntülü kapı telefonlarının üretimini de gerçekleştiren Alseltaş, çok yönlü hizmet anlayışından dolayı sayısız alanda tercih edilmektedir.

Alseltaş adlı firmamız, çeşitli elektronik, iletişim ve güvenlik sistemlerinin üretimini gerçekleştirdiği gibi sektör genelinde de lider pozisyonda olan firmalar ile birlikte çalışmaktadır. Sürekli olarak kullanılan teknolojinin geliştirilmesi sayesinde Alseltaş aracılığı ile son teknoloji ürünler kullanmak mümkün hale getirilmiştir.

Alseltaş, kurulduğu tarihlerden bu yana sürekli olarak kendini geliştirmiş ve deneyimli kadrosu ile Türkiye’nin geneline hitap etmeye başlamıştır. Kararlı ve istikrarlı bir şekilde strateji izlenilmesi Alseltaş’ı her geçen gün daha ileri taşımıştır. Yeniliklere açık olan çalışma sistemi sürekli olarak gelişmiş ve beklentiyi büyük ölçüde karşılaşmıştır. Projelerini devamlı bir şekilde ileriye taşımayı amaçlayan Alseltaş, bu çalışma prensipleri doğrultusunda sektör genelinde hak ettiği yeri bulmuştur.

Alseltaş, kat ettiği yol sayesinde sektör genelinde lider pozisyona yükselmiş ve sektörde yer alan diğer firmalara örnek olmaya başlamıştır. Bulunduğu sektöre değer katan ve sektörün geliştirilmesine yardımcı olan Alseltaş, sürekli olarak kendisini yenilemesinden dolayı yakından takip edilen bir firma haline gelmiştir.

Alseltaş ‘ın Türkiye geneline dağılmış çok sayıda bayisi bulunmaktadır. Yüksek miktardaki satıcı firma ile birlikte çalışan Alseltaş, yurt içine satış yaptığı gibi yurt dışındaki komşu ülkelere de satış gerçekleştirmektedir. Satış sürecine ek olarak, firma tarafından sürekli destek verilmektedir. Yapılan mühendislik çalışmaları ile birlikte de verilen hizmetlerin kalitesi büyük ölçüde arttırılmıştır.

İlk hedefi müşterinin memnuniyeti arttırmak olan Alseltaş, çeşitli alanlarda hizmet verdiği için büyük bir kitleye hitap edebilmektedir. Belirli bir alanda yoğunlaşan Alseltaş, doğal olarak alanında profesyonel hale gelmiş ve deneyimli kadrosu ile birlikte her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşım sağlamıştır.