Çözümler Ve Projelendirme

ÇÖZÜMLER VE PROJELENDİRME

Alseltaş, kuruluş tarihinden bu yana çok sayıda alanda hizmet vermiş ve yaptığı güvenlik geliştirmeleri ile sektör genelinde lider konuma gelmiştir. Sürekli olarak yenilenerek en son teknolojiyi kullanan firma, yeniliklere açık olmasından dolayı da Türkiye geneline rahatlıkla hitap edebilmektedir. Birçok firma tarafından örnek alınan Alseltaş, izlediği stratejiler doğrultusunda çok sayıda ürünün üretimini gerçekleştirdiği gibi, satış öncesinde ve satış sonrasında da çeşitli yollar ile müşterilerine destek olmaktadır. Bu sayede mevcut riskler belirlenebileceği gibi, ürünlerden alınan verimlilik de sürekli olarak kontrol edilmektedir.

Alseltaş tarafından ürün satışı gerçekleştirilmeden önce ilk olarak potansiyel riskler belirlenmektedir. Riskler ve firmaların ihtiyaçları belirlendikten sonra çeşitli yöntemler ile alternatif seçenekler belirlenmektedir. Firmalara sunulan çok sayıdaki çözüm sayesinde istenilen yöntem kullanılarak eksiklikler giderilebilmektedir. Bu sayede Alseltaş tarafından sağlanan hizmetten alınan verim en üst seviyeye çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini sürekli olarak arttırmayı amaçlayan firma, izlediği strateji doğrultusunda sürekli olarak müşterilerin alınan hizmetten tatmin olmasını sağlamaktadır.

Alseltaş tarafından belirlenen sorunlara ilişkin çözüm yöntemleri oluşturulduktan sonra, bu doğrultuda üretim gerçekleştirilmektedir. Plaka kontrol sistemleri, hırsız ve yangın alarm sistemleri, personel geçiş sistemleri gibi alanlarda üretim gerçekleştiren firma, ihtiyaç doğrultusunda ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Verimli bir şekilde kullanım gerçekleştirilebilmesi için sadece gerekli olan miktarda üretim ve satış yapılmaktadır. Bu sayede Alseltaş ile birlikte çalışan firmaların da alınan hizmetten memnun kalması sağlanmaktadır.

Firma tarafından çözümler sunulduktan sonra seçilen yönteme göre projelendirme işlemlerine başlanmaktadır. Firmaların duyduğu ihtiyaçları ve yaşadıkları eksiklikleri gidermek amacı ile çok çeşitli alanlarda hizmet verilmeye başlanmaktadır. 1998 yılından bu yana aynı alanlarda hizmet veren Alseltaş, geçen zaman içerisinde her geçen gün uzmanlaşmış ve daha kaliteli bir hizmet anlayışı edinmiştir.

Alseltaş tarafından üretilen güvenlik sistemlerinin uygulanmasından sonra firma tarafından destek vermeye devam edilmektedir. Alseltaş ile birlikte çalışan firmaların ihtiyaç duyduğu anda firma direkt olarak ihtiyacı karşılamaya yönelik bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu sayede eksiklikler kısa süreler içerisinde giderilmekte ve firmaların içerisindeki işleyiş kontrol altına alınmaktadır.

Daha güvenli bir iş ortamı için Alseltaş tarafından verilen hizmetlerin yüksek kalitede olmasından dolayı da firma müşterileri aldıkları hizmetten büyük ölçüde memnun kalmaktadır. Bu sayede yıllar içerisinde Alseltaş sürekli büyüyerek Türkiye çapında lider bir firma olma hakkı kazanmıştır.