CCTV-KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİ

Alseltaş, kurum ve binalara yönelik tüm güvenlik sistemlerinin kuruluşundan ve satış sonrası desteğinden sorumlu bir firmadır. Hizmet alanları ve ürünler olarak CCTV-kapalı devre kamera sistemleri başta olmak üzere, plaka tanıma, yangın ve hırsız alarm sistemleri, personel takip sistemi, görüntü ve ses sistemleri alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Bir kurumun ve kurum benzeri kişisel güvenliği tehdit edecek her türlü duruma karşı farklı çözüm imkanları ile birlikte hareket eden Alseltaş firması, sadece ürünleri tedarik etmekle değil, ürün ve hizmetlerle ilgili danışmanlık faaliyetleri de vermektedir.

Özellikle, kalabalık ve kişi sirkülasyonunun fazla olduğu alanlarda kurumsal tehditler fazla olması nedeniyle gerekli güvenlik ekipmanlarının doğru şekilde konumlandırılması oldukça önemlidir. Güvenlik sistemi için gerekli olan ses ve görüntü olanaklarını sunan CCTV-kapalı devre kamera sistemleri pek çok kurum ve bina için tercih edilmektedir. Bu sistem dahilinde kamera sistemlerine ve izleme yetkisine sahip olan kişiler kameranın görüntü açısı dahilinde sisteme kayıt olan görüntüleri elde edebilmektedir.

Günümüzde, güvenlik adına alınan tedbirlerin başında gelen CCTV-kapalı devre sistemleri için Alseltaş firması olarak hem danışmanlık hizmeti hem de keşif hizmeti sunmaktayız. Uzman ekibimiz ile birlikte gerek mühendislerimizin gerekse teknik ekibin yaptığı keşifler sonucunda güvenlik sistemleri kurum ve bina içlerine en uygun şekilde dağıtılarak hizmet vermektedir. Bu doğrultuda kayıt altına alınan ses ve görüntüler, sistemde yetkili olan kişiler tarafından uzaktan izleme ya da kayıt fonksiyonları ile daha sonra kullanılabilmektedir.

CCTV-kapalı devre kamera sistemlerinin uygun şekilde görüntü alıp, sisteme aktarabilmesi için ekipmanları bir araya getirmek teknik ekibin başlıca görevleri arasında yer almaktadır. Kamera görüntülerinin monitör ya da tv ekranına aktarma işlemi için gerekli ekipmanlar arasında fiber optik kablo, kayıt cihazı, kablosuz alıcı ve verici, swich yer almaktadır. Tüm bu ekipmanları kamera sistemi kurulumu aşamasında temin ederek, çalışır vaziyette teslim eden firmamız, çözüm olanakları sonrasında doğabilecek tüm problemlere karşı da satış sonrası destek imkanlarını müşteri memnuniyeti dahilinde sunmaktadır.

Firmamız, hem danışmanlık hizmetleri ile hem de güvenlik adına oluşturduğu ürün yelpazesi sayesinde güvenlik sektörü içerisinde öncü firmalardan biri haline gelmiştir. Referanslarımız doğrultusunda firma olarak kurumsal altyapıyı ve müşteri odaklı çalışma prensibini en iyi şekilde temsil etmekteyiz.